ПХЛ-2007: «ШЕРШНІ» У ЛУЦЬКУ

2007_3-602x1024Видовищними і захопливими запам'ятаються змагання третього туру Придніпровської хокейної ліги (гравці 2007 р.н.), що відбулись в Луцьку на арені "Снігова королева". Шалена боротьба на кожному клаптику льодового майданчика, дві серії післяматчевих булітів, голи на останніх хвилинах і навіть - секундах.

Луцька "Спарта" (тренер - Євген Воробйов) - господарі змагань, не змогла скласти належної конкуренції суперникам: юні спартанці помітно поступались гостям в рівні підготовки. Але навіть відверті аутсайдери змагань не опускали рук, боролися до останнього і були винагороджені двома закинутими шайбами тоді, коли секунда стрілка робила свій останній оберт перед фінальною сиреною. Найціннішим гравцем турніру був обраний воротар спартанців Юра Дейнека, котрий крутився, як білка в колесі, відбивав чимало кидків.

Інші чотири учасники в рівній мірі розраховували на першість в турі. Врешті-решт, проявивши волю і характер, на чоло таблиці вирвались юні хокеїсти з Дніпра (тренер - Валерій Житник).

Дніпряни в перший день змагань розіграли мегадраматичний трилер з "Морськими вовками" (тренер - Микола Григорюк). Одесити першими відкрили лік закинутим шайбам. Але "Дніпро" не тільки відігрався, а ще двічі створив собі гандикап у два голи (3:1 і 5:3), який двічі "Морські вовки" відіграли (3:3 і 5:5). В третьому періоді вже одеська дружина двічі виходить вперед (6:5 і 7:6) і двічі не втримує перевагу (6:6 і 7:7). Коли ж здавалось, що справа йде до першої на турнірі серії булітів, на передостанній секунді (!) остання хвиля атак "Дніпра" принесла йому перемогу - 8:7.

Другого дня в поєдинку проти "Сокола" (тренер - Денис Вовк), коли шальки терезів схилялись то в одну, то в іншу сторони, юні дніпряни знову перевернули все з ніг на голову у заключні хвилини гри. Соколята на той момент вже мали в пасиві поразки від одеситів і богуславців, але у випадку успішного результату проти "Дніпра" зберігали шанси на другу сходинку таблиці туру. Вже на першій хвилині "Сокіл" відкриває рахунок, але ще до першої перерви "Дніпро" виходить вперед (2:1). Проте, в другій третині гри київська дружина двічі здобуває ворота суперника (2:3). В заключному періоді ініціативою володіє "Дніпро", але "Сокіл" гідно тримає оборону. І тільки за дві-три хвилини до завершення гри дніпряни забивають два голи і виривають перемогу в грі і в турі - 4:3. Автор переможних голів і загалом найкращий бомбардир туру Максим Жовтяк був нагороджений призом кращого гравця турніру.

Богуславські "Шершні" (тренер - Олександр Матвійчук) здобули друге місце в турі завдяки двом виграним серіям післяматчевих булітів. "Шершні" могли розраховувати на перемогу і в першій своїй грі проти майбутнього переможця, коли завершили перший період з рахунком 1:0 на свою користь. Але сильно напропускала богуславська команда в другому-третьому періодах. В другий день змагань богуславці знову попереду 1:0 після першої третини гри, цього разу - проти "Сокола". Надалі ж підопічні найзірковішого гостя луцького туру, гравця збірної України її найкращих часів, пропускають суперника вперед, але двічі зрівнюють рахунок. В серії булітів переможця виявив єдиний реалізований штрафний кидок.

Матч "Шершнів" проти "Морських вовків" став фактично поєдинком за друге місце в турі. І перший, і другий періоди завершуються з нічийним результатом. На першій хвилині третього періоду команди обмінюються голами, а згодом богуславська дружина виходить вперед і тримає оборону. Але на передостанній хвилині одесити таки відіграються - 5:5. Проте, в серії штрафних кидків знову все вирішує один результативний, автором якого став Максим Висотенко, котрий згодом отримав приз кращого захисника турніру.

Кращим воротарем турніру був названий Артем Ковальов ("Морські вовки"), а приз кращого нападника отримав Артем Окаєвич ("Сокіл").

Результати:

"Спарта" - "Сокіл" - 0:21 (0:8, 0:7, 0:6

"Дніпро" - "Шершні" - 7:3 (0:1, 3:1, 4:1)

"Сокіл" - "Морські вовки" - 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)

"Спарта" - "Шершні" - 0:10 (0:4, 0:4, 0:2)

"Морські вовки" - "Дніпро" - 7:8 (1:1, 3:3, 3:4)

"Шершні" - "Сокіл" - 4:3 (1:0, 2:3, 0:0, 1:0)

"Спарта" - "Морські вовки" - 1:14 (0:3, 0:5, 1:6)

"Сокіл" - "Дніпро" - 3:4 (1:2, 2:0,0:2)

"Морські вовки" - "Шершні" - 5:6 (1:1, 2:2, 2:2, 0:1)

"Спарта" - "Дніпро" - 3:20 (0:6, 1:5, 2:9)

Таблиця туру.