ПОВЕРНУТИСЬ ДО ЖИТТЯ.

Посттравматичний синдром — це бомба уповільненої дії, він може проявитися через півроку, а може й через десять років. Він може вдарити по всій нації, адже в зоні АТО здебільшого воюють чоловіки від 18 до 45 років, тобто працездатна, репродуктивна частина населення.
Богуславським районним військовим комісаріатом за участю представників громадськості Богуславського району 30листопада о              14-00 год. в приміщенні РДА (зал засідань) проводитиметься круглий стіл з питань соціальної адаптації та психологічної реабілітації ветеранів АТО, учасників бойових дій на Сході України.
Запрошуємо бажаючих прийняти участь в обговоренні питання допомоги учасникам АТО в адаптуванні до мирних умов.
Учасники круглого столу розглянуть можливості впровадження різних форм групової роботи: перша – із комбатантами (учасниками бойових дій), друга – для спеціалістів консультантів різних галузей, які з різних причин у своїй роботі взаємодіють із ветеранами АТО, третя – навчання консультуванню і веденню груп, основи травмофокусованої терапії та соціально-психологічної підтримки адаптації учасників АТО (СППА-АТО), порушать найскладнішу тему «Що має робити психолог, психотерапевт із комбатантами, які мають ознаки посттравматичного стресового розладу особистості (ПТСР)», торкнуться питання діагностичних критеріїв ПТСР, бойового стресу, дистресу, гострої реакції на стрес тощо.
Військовий комісар майор Мозговий І.Г..
Воєнні дії на сході України тривають, здійснюється ротація бійців, а отже паралельно відбувається повернення ветеранів війни до мирного життя. Проблема адаптації ветеранів до мирного життя виникає в усіх країнах, які воюють. Хоробрий солдат, професіонал військової справи, може не знайти собі місця в мирному житті. Прояви цієї неспроможності — агресія до свого оточення, домашнє насильство, самогубство, злочинність або алкоголь та наркотики. Ці прояви є ознакою посттравматичного стресового розладу (ПТСР).
Богуславським районним військовим комісаріатом за участю представників громадськості Богуславського району 30 листопада о              14-00 год. в приміщенні РДА (зал засідань) проводитиметься круглий стіл з питань соціальної адаптації та психологічної реабілітації ветеранів АТО, учасників бойових дій на Сході України.

Військовий комісар майор Мозговий І.Г..