Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів

Управління Державної казначейської служби України у Богуславському районі Київській області повідомляє, що  на виконання листа Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області    відповідно до пункту 1.6. рішення колегії Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Державної казначейської служби України від 03.11.2017 №355, підготовлено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Питання запровадження системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства - Казначейство» розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів» щодо переходу з 01.01.2018 на СДО розпорядників/одержувачів коштів державного бюджету, а з 01.04.2018 - розпорядників/одержувачів коштів місцевого бюджету.