Засідання "круглого столу" з питань соціальної адаптації та психологічної реабілітації

30 листопада   14-00 год в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання   "круглого столу" з питань соціальної адаптації та психологічної реабілітації ветеранів АТО, учасників бойових дій на Сході України в якому  взяли участь керівництво району, психологи, фахівці профільних соціальних установ, учасники АТО, ЗМІ. Модератором заходу виступив Г. Мозговий - військовий комісар Богуславського РВК.
Учасники "круглого столу" розглянули можливості впровадження різних форм групової роботи: перша – із комбатантами (учасниками бойових дій), друга – для спеціалістів консультантів різних галузей, які з різних причин у своїй роботі взаємодіють із ветеранами АТО, третя – навчання консультуванню і веденню груп, основи травмофокусованої терапії та соціально-психологічної підтримки адаптації учасників АТО (СППА-АТО).
У ході засідання  розглядалася  тема:  «Що має робити психолог, психотерапевт із комбатантами, які мають ознаки посттравматичного стресового розладу особистості (ПТСР)» та  питання діагностичних критеріїв ПТСР, бойового стресу, дистресу, гострої реакції на стрес тощо.
За дві години учасники круглого столу встигли обговорити основні важливі питання, що стоять на часі, поділилися думками щодо організації в нинішніх умовах раціональної та ефективної соціальної, професійної адаптації,  психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.
За результатами засідання круглого столу також була прийнята відповідна резолюція.
_vvv30 листопада 2017 року  в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання   "круглого столу" з питань соціальної адаптації та психологічної реабілітації ветеранів АТО, учасників бойових дій на Сході України в якому  взяли участь керівництво району, психологи, фахівці профільних соціальних установ, учасники АТО, ЗМІ. Модератором заходу виступив Г. Мозговий - військовий комісар Богуславського РВК.
vv008_vvv