Уряд забезпечив вчасне ухвалення бюджету

grojsman_budget_2018Передбачене  проектом бюджету-2018 збільшення видатків на соціальну сферу і капітальні державні інвестиції прискорить економічне зростання України.

1 грудня Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо направлення до парламенту доопрацьованого проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Документ був обговорений з усіма парламентськими фракціями і представниками профільного комітету ВР.  Завершення підготовки документу до другого читання дасть можливість Верховній Раді розглянути бюджетний законопроект вже 7 грудня. Таким чином уряд поклав край хибній практиці ухвалення бюджетного закону «під ялинку». Вчасно ухвалений бюджет забезпечить безперебійне фінансування державних видатків на соціальну сферу і капітальних інвестицій, що стимулюватиме подальше економічне зростання країни. Це означає, що ініційовані урядом реформи – пенсійна, освітня, медична, - будуть повністю профінансовані, збільшені видатки на підтримку пріоритетних секторів економіки, соціальну допомогу і пільги.

Більше інформації: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250468661&cat_id=244276429

ВІДЕО+СНХ можна скачати на FTP: ftp.kmu.gov.ua

Посилання на файл: ftp:// Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду /01-12-2017_Groysman_zasidannja_Urjadu.mp4

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України