Семінар "Оволодій новою професією" з орієнтацією на службу в Збройних Силах України

З метою активізації роботи з учасниками АТО та безробітними, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадськості у вирішенні проблем зайнятості  в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості, 30 листопада 2017 року проведений профінформаційний семінар  "Оволодій новою професією" з орієнтацією на службу в Збройних Силах України.

В семінарі взяли участь 20 чол. із числа безробітних та учасників АТО. Представники Богуславського військомату надали змістовну інформацію для бажаючих проходити військову службу за контрактом з поясненням всіх норм законодавства, прав та обов'язків, пільг для військовослужбовців.

На завершення семінару учасникам роздані буклети та інформаційні матеріали з необхідною інформацією.

seminar_30_11_2017_viiskovoslugbovci

seminar_30_11_2017_viiskovoslugbovci_1