Міні-ярмарка вакансій у Богуславському районному Центрі зайнятості

В рамках Всеукраїнської декади зайнятості для людей з інвалідністю, з метою інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та надання допомоги у працевлаштуванні 1 грудня 2017 року відбулася міні-ярмарка вакансій. Заступник директора Остроух Н.І. розповіла присутнім про стан ринку праці, можливості працевлаштування, навчання, отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для започаткування власної справи, спеціалісти центру зайнятості озвучили наявні вакансії для осіб з інвалідністю по Богуславському району та сусідніх: Таращанському та Миронівському районах. На міні-ярмарці особи з вадами здоров’я поділилися власним досвідом та планами на майбутнє.

Так, в результаті  проведення заходу один безробітний виявив бажання започаткувати власну справу, один був направлений у Богуславський РВК для отримання інформації про посаду охоронця у військовій частині с. Ольшаниця, Рокитнянського району. Безробітна за професією бухгалтер отримала направлення на Богуславський завод продтоварів для проходження співбесіди. Також безробітних зацікавили вакансії для осіб з інвалідністю у с. Карапиші Миронівського району ТОВ «Агросвіт» на посади агронома та підсобного робітника.

Працівники центру зайнятості цілеспрямовано проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з роботодавцями щодо створення спеціальних робочих місць за рахунок коштів фонду соціального захисту інвалідів та здійснюють опитування щодо створення ними спеціальних робочих місць для інвалідів. Також роботодавці мають змогу більш детально ознайомитись із механізмом компенсації єдиного соціального внеску Фондом соціального страхування на випадок безробіття за умови прийняття на роботу незахищених категорій безробітних та інвалідів.

do_mignar_dnya_invalidiv_01_12_2017

do_mignar_dnya_invalidiv_01_12_2017_1