Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України

P71206-13255906 грудня 2017 року в  м.Богуслав  відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України. Вітаючи військовослужбовців Богуславщини зі святом заступник голови Богуславської районної державної адміністрації О. Салата наголосив, що сьогодення довело, що кожна країна повинна мати боєздатну армію для захисту її територіальної цілісності. Зазначив, що  це свято справжніх воїнів – захисників нашої держави, адже протягом останніх років, через складну ситуацію на сході країни,  українська армія зросла та зміцніла.  Голова Богуславської районної ради В. Замирайло у своєму виступі також відмітив, що завдяки високому бойовому духу, патріотизму та вагомій допомозі волонтерів наші воїни зуміли вистояти. Секретар міської ради  Ю. Смоляр у своїй промові привітав всіх зі святом та пообіцяв і надалі всіляко підтримувати військовослужбовців та їх сім'ї.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Президент України нагородив Сергія Ручку орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Посмертно.   Під час урочистостей керівництво  району вручило орден його дружині Оксані Ручці.

Військовий комісар Богуславського РВК  І. Мозговий вручив  військовослужбовцям нагрудні знаки, медалі, почесні грамоти та подяки.

Крім військових, цього року нагороджували й волонтерів, які відіграють важливу роль у підтримці та забезпечені наших бійців усім необхідним. Без їхньої допомоги, вірогідно, воякам було б значно важче.

подяки від військового комісара Богуславського РВК

Під час заходу керівництво району, депутати районної, міської рад, керівники підприємств, установ, організацій району, керівники, учні та студенти  навчальних закладів міста та району, волонтери, учасники АТО, голови громадських організацій, політичних партій, громадськість, районні ЗМІ хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході України. Військовий комісар також нагородив подяками учнів навчальних закладів  за визначні досягнення в оволодінні основами військової справи, у тому числі з вогневої, тактичної, прикладної фізичної та медико-санітарної підготовки.
З нагоди свята присутні мали змогу проглянути концерт у виконанні артистів Богуславської школи мистецтв та творчих колективів. Також у фойє було розгорнуто художню виставку.

Цього ж дня  керівництво міста та району відвідало всі сім’ї загиблих учасників АТО.

IMG_20171206_132111P71206-132559P71206-133759IMG_20171206_133658IMG_20171206_133729IMG_20171206_134959IMG_20171206_125008