Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

SamovraduvannaПрийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято нашої громади, громади міста та кожного села, кожного їх мешканця. Відзначення його - є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Уклін і шана вам, за самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди. Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю  додають усім нам сили та наснаги!

голова адміністрації Ірина Старенька