Вищі навчальні заклади ДСНС

Майбутні рятівники повинні бути здоровими, мати добру фізичну підготовку та знання з профільних предметів: математика, українська мова - обов’язково, історія України, географія, фізика, хімія, біологія – на вибір.
При успішному проходженні конкурсу кандидати зараховуються до навчального закладу як курсанти на денну форму навчання за рахунок державного бюджету. Курсанти забезпечуються форменим одягом встановленого зразка, безкоштовним житлом та харчуванням. Випускникам присвоюється спеціальне звання лейтенант служби цивільного захисту та забезпечуються 100 % працевлаштуванням.
Право на першочергове зарахування мають діти учасників бойових дій.
Крім цього запрошуються кандидати на службу цивільного захисту, для заміщення посад водіїв та пожежних рятувальників.
Якщо Вас зацікавила наша професія, за більш детальною інформацією Ви Можете звертатися до Білоцерківського районного відділу ГУ ДСНС України у Київській області за адресою:
Київська обл., м. Богуслав, вул. Шевченка, 47.
vushchi_navch_zaklВищі профільні навчальні заклади ДСНС України (Інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля (м. Черкаси), Національний університет цивільного захисту України (м. Харків) та Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) запрошують випускників 11 класів до вступу для здобуття ступенів бакалавра та магістра за спеціальністю «Пожежна безпека», «Цивільний захист». Вступ здійснюється за конкурсом на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) знань кандидатів на навчання та вступних випробувань з фізичної підготовки.
Право на першочергове зарахування мають діти учасників бойових дій.
Київська обл., м. Богуслав, вул. Шевченка, 47.