Вхід на сайт

ПХЛ-2007. Четвертий тур.

PHL_2017_-1Четвертий тур Придніпровської хокейної ліги серед десятилітніх  її учасників для богуславських «Шершнів» відбувся на Дніпропетровщині. У перші календарні дні зими   Кривий Ріг  гостинно зустрічав команди СДЮШОР Харків, «Дніпро», «Крижинка-2008» Київ, ДЮСШ №1 «Кривбас-2» Кривий Ріг та «Шершні», які мали розіграти чергові турнірні 30 очок. Свій перший матч на льодовій  арені цього промислового міста наша команда зіграла проти місцевих хокеїстів. Поступаючись після першого періоду 0-1, незважаючи на ігрову перевагу, «Шершні» поновили рівновагу тільки в заключній п’ятнадцятихвилинці. Більше закинути шайбу суперникам не змогли, тож згідно регламенту переможців мала визначити серія булітів. Вже втретє у цьому сезоні богуславчанам довелося доводити , що з нервами та майстерністю у них повний порядок. Три влучні кидки і перемога за нами. У другій своїй зустрічі «Шершні» ніяких проблем по ходу гри не відчували у протистоянні з «Крижинкою». Закинувши супернику 11 шайб, а пропустивши 2, богуславська команда закономірно святкувала чергову перемогу. Та головні матчі для «Шершнів» організатори туру поставили на наступний день.

PHL_2017_tablucia

Першими на ковзанку 2 грудня вийшли команди Харкова та Богуслава. Вболівальники стали очевидцями напруженого, драматичного, результативного та самого видовищного поєдинку цього туру. Після двох періодів «Шершні» попереду 3-2.

У заключному періоді суперники ще по разу змінюють рахунок на табло, а потім головною дійовою особою стає  арбітр, який своїми незрозумілими діями залишає на майданчику трьох наших хокеїстів проти п’ятірки харківян. СДЮСШОР двічі результативно завершують свою чисельну перевагу та виходять вперед. Під завісу гри харківяни закидають ще одну шайбу, коли «Шершні» перебували у меншості, здобуваючи перемогу з рахунком 6-4.

Проте підопічні Олександра Матвійчука не розкисли. Тренер знайшов потрібні слова для своїх вихованців, які виходили на заключний матч туру проти дніпровського «Дніпра», команди, яка ставить за мету стати переможцем ПХЛ. До цього в активі дніпрян був стовідсотковий результат. Тож мобілізовані, налаштовані дати бій лідеру, виходили на льодову арену всі «Шершні». Ця гра не була результативною, але напруга та інтрига зберігалася до фінальної сирени. На шайбу дніпрян у другому періоді, богуславчани результативно відповіли у третьому. І знову організаторам довелося проводити хокейну лотерею-реалізовувути штрафні кидки. На жаль, фортуна цього дня була на стороні «Дніпра», який переміг 2-1.

Батьки, тренер та гравці команди «Шершні» висловлюють вдячність організаторам туру за чітку організацію змагань та гостинність.

Після 12 проведених поєдинків богуславські «Шершні» мають 25 очок та посідають четверту сходинку турнірної таблиці ПХЛ-2007. Перспективи у команди є. При належній роботі всіх зацікавлених структур та осіб Богуслав може стати одним із центрів розвитку дитячо-юнацького хокею з шайбою на Україні.

Ігри 5 туру Придніпровської хокейної ліги відбудуться у січні на ковзанці УНТЦ «Льодограй». Разом із «Шершнями» турнірну боротьбу продовжать київські «Сокіл» і «Торнадо» , «Донбас» Дружківка та «Кривбас» Кривий Ріг.

Місячну паузу у календарі ПХЛ «Шершні» заповнять іграми у відкритому чемпіонаті Києва. Наші юні хокеїсти, які є лідерами цього турніру, зіграють свої чергові поєдинки вже вихідними. Обидва вони відбудуться на столичних аренах- 9 грудня з ХК «Київ», 10 грудня з «Крижинкою».