День Пенсійного фонду – зустріч в трудовому колективі Богуславського НОК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-гімназія»

Однією з форм забезпечення права громадян на звернення до Пенсійного фонду України є організація та проведення зустрічей в трудових колективах. Такі зустрічі  є однією із можливостей вирішити свої питання та отримати кваліфіковані консультації.

Начальником Богуславського відділу обслуговування громадян – Оленою Шевченко  спільно директором школи – Людмилою Байбуз 01.12.2017 року проведено зустріч в трудовому колективі  Богуславського НОК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-гімназія».

В ході зустрічі було  висвітлено  питання:  щодо змін в пенсійному забезпеченні з 01.10.2017 року, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій,  роз’яснено про умови призначення пенсій, порядок обчислення страхового стажу. Також про інформаційний портал Пенсійного фонду України та Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року..

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, було повідомлено, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися до управління та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздано буклети з роз’яснювальною інформацією  «Інформаційний портал ПФУ», «Основні положення закону про пенсійну реформу. Запровадження накопичувальної системи.

zustrich_shkola_3_08_12_2017