АПАРАТНА НАРАДА

IMG_3763Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 11 грудня 2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови та керівника апарату адміністрації, голови та заступника голови районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На початку наради Ірина Абрамівна відразу заслухала доповіді начальника  Богуславського районного підрозділу ЗАТ "А.Е.С" Київобленерго" С.І. Олексенка та начальника філії "Богуславське райдоруправління" Я.О. Знайду, які доповіли про аварійні відключення,  стан проведення ремонтних робіт ліній електропостачання та забезпечення безпеки руху на дорогах району ( розчищення та посипання доріг спеціальними сумішами) під час ускладнення погодних умов.  С.І. Олексенко також повідомив, що відновлення електропостачання буде здійснено протягом сьогоднішнього дня в усіх населених пунктах району.  Я.О. Знайда повідомив, що всі основні шляхи сполучення  було розчищено та посипано спеціальними реагентами.  Голова адміністрації дала доручення керівникам відповідних служб тримати на постійному контролі ситуацію щодо забезпечення сталого функціонування інфраструктури району.

Далі на порядку денному розглядалися  питання роботи медичної галузі району (проведення ремонтних робіт у відділеннях ЦРЛ та ЦПМСД, підвищення якості надання медичних послуг); освітньої галузі  (проведення учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році  та  підготовка до ДПА та ЗНО, довезення дітей до навчальних закладів).

Також під час  апаратної наради обговорювалися питання: забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; залучення громадян до військової служби за контрактом; субсидіювання населення  району; наповнення районного бюджету, здійснення контролю за цільовим використанням коштів, які було виділено з районного бюджету; оздоровлення пільгових категорій населення; проведення спортивних заходів у районі; підсумки проведення осінньо-польових робіт; робота КП «Богуславтепловодопостачання»; робота РС ГУ ДСНС України в Київській області; недопущення проявів Африканської чуми свиней на території Богуславського району.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району проінформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій  та доручень керівникам структурних підрозділів,  організацій району.

IMG_3762IMG_3763