Вхід на сайтМітинг-реквієм приурочений Дню вшанування ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Den_likvidatora_2017Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.


14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС». Це визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року.

Цього дня люди вшановують пам'ять загиблих під час трагедії, згадують про героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу станції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров'я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя.

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити  значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

Цього дня в місті Богуслав біля пам’ятного знаку інвалідам Чорнобильцям  відбувся мітинг-реквієм приурочений Дню вшанування ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Заступник голови Богуславської райдержадміністрації О.П. Салата,  секретар міської ради Ю.В. Смоляр,   члени Богуславської районної громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна»,  керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств,  організацій району, громадських організацій, політичних партій, голова та члени громадської ради, засоби масової інформації, громадськість району поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та подякували присутнім учасникам ліквідації за мужність та самовідданість.

О.П. Салата вручив ліквідаторам грамоти,  подяки,  цінні подарунки.

Den_likvidatora_2017_1

Den_likvidatora_2017_2

Den_likvidatora_2017_3

Den_likvidatora_2017_4

Den_likvidatora_2017_5

Den_likvidatora_2017_6

Den_likvidatora_2017_7

Den_likvidatora_2017_8

Den_likvidatora_2017_9

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси