День Пенсійного фонду – виїзний прийом до с. Ісайки

vuiznuy_pruyom_IsaikuПрацівники Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (м. Богуслав) здійснюють виїзні прийоми громадян для ефективного діалогу з населенням району.

Так, 19 грудня 2017 року начальником Богуславського відділу обслуговування громадян – Оленою Шевченко  спільно  з сільським головою Петром Кушкою, проведено виїзний прийом  в с.Ісайки, на якому були присутні 9 громадян.

На прийомі піднімалися питання:  щодо змін в пенсійному забезпеченні з 01.10.2017 року, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій,  роз’яснено про умови призначення пенсій, порядок обчислення страхового стажу. Також про інформаційний портал Пенсійного фонду України та Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року..

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, було повідомлено, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися до управління та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздано буклети з роз’яснювальною інформацією  «Інформаційний портал ПФУ», «Основні положення закону про пенсійну реформу. Запровадження накопичувальної системи.