Шановні працівники енергетичної галузі району!

big-100_367Від імені районної державної адміністрації прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня енергетика! Переоцінити значення енергетики для повноцінної життєдіяльності нашої держави важко. Від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу, залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя українського суспільства. Приємно зазначити, що працівники енергетичної сфери району докладають всіх зусиль для забезпечення стабільної роботи галузі  і  роблять все можливе для того, щоб в оселях шаргородчан було світло, тепло, затишно і комфортно. Тож бажаю вам, шановні енергетики, щастя, здоров’я, добробуту, незгасної енергії та оптимізму.

З повагою

голова районної  державної адміністрації                             Ірина Старенька