Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської районної державної адміністрації

mistob_rada_29_12_201729 грудня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На засіданні було розглянуто проектні матеріали Детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з «ведення для особистого селянського господарства» на «будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вулиці Садова в селі Чайки Богуславського району Київської області».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проектів, а саме: передбачити використання існуючих пожежних гідрантів або влаштування нових відповідно до технічних умов Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області.

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради:

- проект погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Мисайлівської сільської ради при умові врахування висунутих зауважень («за» - 10 голосів, «проти» - 0 голосів, «утримався» - 0 голосів.).

mistob_rada_29_12_2017_2

mistob_rada_29_12_2017_1