СЕМІНАР-НАРАДА З БЕЗРОБІТНИМИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ В БОГУСЛАВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

10 січня 2018 року головним спеціалістом Богуславського відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного УПФУ Київської області – Тетяною Дудченко, спільно з директором Богуславського центру зайнятості – Віктором Лянним проведено семінар-нараду з безробітними, які перебувають на обліку в Богуславському районному центрі зайнятості. На семінар-нараді  були присутні  6 безробітних громадян.

Головний спеціаліст Богуславського відділу обслуговування громадян –  Тетяна Дудченко  повідомила про зміни в пенсійному законодавстві, а саме:

-    про зміни в пенсійному забезпеченні з 01.10.2017 року;

-   запровадження накопичувальної системи;

-  про переваги реєстрації на ВЕБ-порталі.;

- стратегія модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період  до 2020 року;

-  переваги легалізації заробітної плати;

- добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування;

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, було повідомлено, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися в управління Пенсійного фонду  та вияснити, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

На завершення присутнім роздано буклети з роз’яснювальною інформацією щодо підготовки до запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування», легалізації та детінізації заробітної плати, «Інформаційний портал Пенсійного фонду України».

zustrich_10_01_2018