Зустріч із жителями села Туники

IMG_3857Нещодавно до голови Богуславської  районної державної адміністрації  І.А.  Старенької з колективним зверненням звернулися жителі села Туники Богуславського району по питанню  відновлення дорожнього покриття та обмеження руху великогабаритного транспорту  на території даного населеного пункту.   Жителі села скаржилися на роботу двох підприємств, які ведуть свою діяльність на території Шупиківської сільської ради.

Ірина Старенька вирішила особисто виїхати до села Туники та з’ясувати всі подробиці на місці,  залучивши до діалогу з громадою представників дорожньої служби та підприємств, чия діяльність вносить пенні незручності в життя села.

Зустріч відбулася 5 лютого 2018 року біля сільського будинку культури. Поспілкуватися з головою адміністрації прийшли сільський голова, депутати сільської ради, підприємці, активні громадяни.

За підсумками зустрічі було прийнято відповідні рішення та дано доручення.  Представники підприємств зі свого боку пообіцяли відновити дорожнє покриття на пошкоджених ділянках дороги, а також врегулювати роботу своїх підприємств таким чином, аби не створювати незручностей жителям села Туники.

IMG_3852IMG_3853IMG_3859