Богуславщина отримала новий шкільний автобус

У 2016 році відповідно до Плану модернізації мережі навчальних закладів Богуславського району на 2016-2020 роки відбулася реорганізація Біївецького НВК з пониженням ступеня (рішення сесії районної ради від 17.08. 2016 року № 110-08-VIІ ).
Відповідно до державної програми «Шкільний автобус» та за сприяння облдержадміністрації, обласної ради та районної влади Біївецький НВК отримав новий шкільний автобус.
І ось, 07 лютого 2018 року, на базі Богуславської СШ №1,  яку визначено базовим навчальним закладом, відбулося урочисте вручення  транспортного засобу. Відтепер школярі сіл Біївці та Момоти матимуть можливість організовано добиратися до місця навчання.
Учні, батьки та педагогічний колектив Біївецького НВК щиро вдячні директору Департаменту освіти і науки КОДА  Роговій В.Б., голові постійної комісії освіти і науки Київської обласної ради Даниленку А.С., депутату обласної ради Лисаку С.В.,  голові Богуславської райдержадміністрації Старенькій І.А.,  та начальнику відділу освіти Поліщук О.В. за щедрий подарунок.
По закінченню урочистостей в рамках Проекту «Нова Українська школа» відбувся круглий стіл за участю гостей та педагогів Богуславщини, під час якого було розглянуто актуальні питання освітньої галузі району.
IMG_3880Освітня стратегія району спрямована на забезпечення умов функціонування і розвитку загальної середньої освіти, модернізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів для забезпечення права громадян України на повну загальну середню освіту та максимального задоволення їх освітніх і культурних потреб. Однією з умов модернізації навчальних закладів є забезпечення належної організації підвозу учнів до місць навчання.
Відповідно до державної програми «Шкільний автобус» та за сприяння облдержадміністрації, обласної ради та керівництва району Біївецький НВК отримав новий шкільний автобус.
07 лютого 2018 року на базі Богуславської СШ №1,  яку визначено базовим навчальним закладом, відбулося урочисте вручення  транспортного засобу. Відтепер школярі сіл Біївці та Момоти матимуть можливість організовано добиратися до місця навчання.
Учні, батьки та педагогічний колектив Біївецького НВК щиро вдячні директору Департаменту освіти і науки КОДА  Роговій В.Б., депутату, голові постійної комісії освіти і науки Київської обласної ради Даниленку А.С., депутату обласної ради Лисаку С.В.,  голові Богуславської райдержадміністрації Старенькій І.А.   та начальнику відділу освіти Поліщук О.В. за  допомогу школі у покращенні матеріально-технічної бази.
IMG_3862IMG_3864IMG_3877IMG_3880IMG_3883IMG_3889IMG_3890IMG_3901