ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Gromads_sluБогуславська районна державна адміністрація інформує про те, що:

23.02.2018 о 10.00 год. в м. Богуслав, вул. Франка, 4, у великому залі засідань Богуславської РДА (3поверх);

27.02.2018 о  10.00 год. в приміщенні Мисайлівського будинку культури (с.Мисайлівка Богуславського району), відбудуться  громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території  Богуславського району. На громадські слухання будуть запрошені  керівники установ, організацій та підприємств району з  питань соціального захисту, освіти, культури, медицини, пенсійного забезпечення,  газо- та електропостачання, радіо- та телефонного зв’язку.

На слухання запрошуємо посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів районної, міської (сільської) рад, керівників органів самоорганізації населення, представників місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, населення міста та району.