Збори Богуславської районної організації інвалідів Чорнобиля

IMG_39179 лютого 2018 року у Богуславському районному будинку культури відбулися збори Богуславської районної організації інвалідів Чорнобиля (голова С.Б. Шкарупа).  На порядку денному розглядалося питання про результати діяльності ініціативної групи з представлення інтересів та захисту Конституційних прав людини і громадянина, членів територіальних громад сіл, селищ, та міст Київської області та міста Київ, які брали участь у подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи планетарного масштабу та які постраждали від радіаційного впливу та які потребують відшкодування шкоди, заподіяної здоров’ю внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Під час заходу обговорювалися також питання медичного забезпечення, отримання безкоштовних ліків,  соціального захисту, оздоровлення, надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, фінансування організації, надання матеріальної допомоги.

Голова Богуславської райдержадміністрації  Ірина Старенька довела до відома присутніх інформацію щодо  розвитку системи охорони здоров’я в Київській області та в Богуславському районі. Зокрема, основну увагу під час засідання акцентувала на особливостях процесу створення Білоцерківського госпітального округу, який буде одним із найбільших у Київській області. Також голова райдержадміністрації прокоментувала суть медичної реформи та її принципи. Важливим є те, що принцип «гроші йдуть за пацієнтом» спрямований одразу і на пацієнта, який прагне отримувати якісну медичну допомогу, і на лікарів та медичні заклади, які будуть зацікавлені в тому, аби надавати ці якісні послуги.

У заході також взяли участь заступник голови адміністрації Олександр Салата, секретар Богуславської міської ради Юрій Смоляр, голова комісії з питань охорони здоров’я, навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення та учасників бойових дій районної ради Ольга Верзун, головні лікарі ЦРЛ та ЦПМСД, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС мали змогу  виразити свої зауваження, пропозиції та отримати роз’яснення.

За підсумками зборів було прийнято відповідні рішення.IMG_3910IMG_3911IMG_3915