Рятувальники завітали до студентів

Протягом зустрічі студентам було наголошено про наслідки пожеж та показали відео урок на тему: «Пожежа в квартирі». Також було наведено випадки пожеж у Богуславському районі.
Рятувальники нагадали студентам про вибухонебезпечні та підозрілі предмети, розповіли про небезпеку, яку вони становлять та наслідки, до яких може призвести необережне поводження з ними.
Наприкінці заходу, всі студенти подякували рятувальникам за проведений захід, обіцяючи дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.
koledg_12_02_201812 лютого рамках тижня безпеки життєдіяльності вкотре запросили співробітників Богуславського районного сектору у Київській області до КВНЗ КОР «Богуславського гуманітарного коледжу ім. І.С.Нечуя-Левицького» м. Богуслав.
koledg_12_02_2018_1
koledg_12_02_2018_2