Профінформаційний захід для військовослужбовців та учасників антитерористичної операції на сході країни

22 лютого 2018 року в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості  відбувся профінформаційний захід для військовослужбовців та учасників антитерористичної операції на сході країни за участю військового комісара Богуславського районного військового комісаріату І.Г.Мозгового. Запрошений керівник військкомату надав цінну інформацію для учасників семінару, порадив як вирішувати труднощі з адаптацією у суспільстві, як себе реалізувати в ньому після повернення з військової служби. Запитав у кожного про проблемні питання, які виникали під час служби, про переваги і здобутки, які б заохочували до укладення контракту на проходження військової служби. Також Ігор Геннадійович рекомендував не ізольовуватися від суспільства, не усамітнюватися, заохочував звертатися до громадських об’єднань, спілок учасників АТО, соціальних служб, до місцевого підрозділу територіальної оборони Богуславського військкомату.

IMG_1285IMG_1289IMG_1280