Зустріч з представниками Білоцерківської патрульної поліції.

21.02.2018 року в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості, відбулася зустріч з представниками Білоцерківської патрульної поліції. Дана зустріч була зумовлена набором на посаду інспектора патрульної поліції кандидатів, які бажають пов’язати своє життя з цією не легкою справою. На зустрічі були присутні 19 осіб з числа безробітних Богуславського районного центру зайнятості.
Представниками патрульної поліції були оголошені вимоги до кандидатів та переваги працевлаштування.
Вимогами є:
Громадянство України;
Вільне володіння Українською мовою;
Вік від 20 до 35;
Повна загальна середня або вища освіта;
Наявність посвідчення водія категорії В (або готовність отримати водійські права до початку навчання)
Перевагами є окрім можливості стати частиною змін в країні  та зробити  життя людей у місті безпечнішим, вони пропонують комплексне матеріальне забезпечення та перспективи для розвитку і професійного зростання.
Також пояснили процедуру відбору. Конкурс триватиме місяць, кандидатам необхідно подати заявку на сайті поліції або ж приїхати до міського відділку. Першими будуть тести на знання Конституції та логіку, а для тих, хто з ними впорається, відкриється перспектива 4-місячного навчання. Платитимуть у цей період стипендію по 5,5 тисяч гривень, а заробітна плата буде від 9000 грн.
21 лютого 2018 року в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості, відбулася зустріч з представниками Білоцерківської патрульної поліції. Дана зустріч була зумовлена набором на посаду інспектора патрульної поліції кандидатів, які бажають пов’язати своє життя з цією не легкою справою. На зустрічі були присутні 19 осіб з числа безробітних Богуславського районного центру зайнятості.
Вимогами є:
Громадянство України;