Покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку

IMG_40119 березня 2018 року вшановано світлу пам’ять Великого Кобзаря покладанням квітів до його пам’ятника в м. Богуслав. У вшануванні духовного батька української нації взяли участь голова районної ради Володимир Замирайло, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Салата, заступник міського голови Станіслав Хоменко, депутати районної та міської рад, керівники та педагогічні колективи навчальних закладів міста, структурні підрозділи адміністрації,  громадськість.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Тараса Шевченка та патріотів України, що в непросту історичну добу вірою та правдою служили її інтересам, захищали від ворогів та клали за неї на вівтар найдорожче – своє життя.

IMG_4000IMG_4001IMG_4011