АПАРАТНА НАРАДА

IMG_20180312_085401Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 12 березня 2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови та керівника апарату адміністрації, заступника голови районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Під час апаратної наради головний акцент ставився на освітню галузь району, зокрема:  були розглянуті актуальні питання щодо завершення 2017-2018 навчального року, проведення державної підсумкової атестації для здобувачів початкової, базової та повної загальної середньої освіти.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Поліщук акцентувала увагу присутніх на організації та проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.  Також проінформувала про підсумки Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, відвідуваність та  температурний режим в дошкільних та шкільних навчальних закладах, інклюзивне навчання. У своєму виступі голова райдержадміністрації наголошувала на посиленні підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема аудіювання та підвищенні міри відповідальності вчителів  по відповідним напрямках роботи.

Також Ірина Старенька наголосила на  необхідності активізації профілактичної роботи серед учнів  навчальних закладах міста та району з попередження правопорушень  та дала доручення начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації  Оксані Калінській  розробити спільно з Богуславським   відділенням поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області та Центром первинної медико-санітарної допомоги  план, щодо проведення профілактичної, роз’яснювальної роботи серед молоді Богуславщини та пропаганди  здорового способу життя.

Не менш значущим є питання роботи медичної галузі району (реалізація Урядової програми "Доступні ліки, проведення заходів щодо оптимізації галузі,  здійснення патронажу на дому, проведення ремонтних робіт у відділеннях ЦРЛ, підвищення якості надання медичних послуг). Ірина  Старенька  також запросила на нараду Ніну Супрун— лікаря Богуславської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини комунального закладу «Богуславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ від 7 березня 2018 року №59/2018 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня"  їй  було присвоєно почесне звання  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ".

Також під час  апаратної наради обговорювалися питання: забезпечення сталої роботи системи електромереж; забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; залучення громадян до військової служби за контрактом; субсидіювання населення  району; наповнення районного бюджету, здійснення контролю за цільовим використанням коштів; проведення культурних заходів в рамках проведення «Шевченківських днів».

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій  та доручень керівникам структурних підрозділів,  організацій району.