Профінформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО

З метою активізації роботи з учасниками АТО та безробітними  , надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадськості у вирішенні проблем зайнятості  в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості, 12 березня був проведений профінформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО .
В семінарі взяли участь 15 чоловік із числа безробітних та учасників АТО. Представник Богуславського військомату надав змістовну інформацію для бажаючих проходити військову службу за контрактом з поясненням всіх норм законодавства, прав та обов’язків, пільг для військовослужбовців.
З метою активізації роботи з учасниками АТО та безробітними, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадськості у вирішенні проблем зайнятості  в приміщенні Богуславського районного центру зайнятості 12 березня був проведений профінформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО .
IMG_1320IMG_1318IMG_1317