День відкритих дверей на виробництві

15 березня 2018 року Богуславський районний центр зайнятості на запрошення ФОП Тімофієва О.А. кафе «Шашлична» організував  День відкритих дверей на виробництві .
Учасники заходу познайомились з історією заснування харчового закладу, професійним складом працівників, перспективною кадровою потребою, освітньо-кваліфікаційними вимогами, рівнем заробітної плати та специфікою роботи. Зустріч тривала в   конструктивному діалозі, шукачі роботи отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили. Наприкінці заходу бажаючі працювати в даному закладі пройшли індивідуальну співбесіду з роботодавцем.
Такий  захід  дає змогу посилити взаємодію між центром зайнятості та роботодавцем та прискорити укомплектування  вакансій.
IMG_1328IMG_1335