«Урок реального життя» в Мисайлівському НВК

Допомогти школярам зробити правильний вибір професії – така мета профорієнтаційного заходу «Урок реального життя», який проведений фахівцем центру зайнятості Дудкою Ліною у Мисайлівському НВК  I-III ступенів для учнів 8-9  класів. Для правильного вибору професії з старшокласниками розглянули на які професії вони планують навчатися та який попит на ці професії, на даний час, у Богуславському районі.  Учнів проінформовано про можливості  служби зайнятості у допомозі вибору професії і деякі з них виявили бажання пройти профдіагностичне тестування у центрі зайнятості.
Допомогти школярам зробити правильний вибір професії – така мета профорієнтаційного заходу «Урок реального життя», який проведений фахівцем центру зайнятості Дудкою Ліною у Мисайлівському НВК  I-III ступенів для учнів 8-9  класів. Для правильного вибору професії з старшокласниками розглянули на які професії вони планують навчатися та який попит на ці професії на даний час у Богуславському районі.  Учнів проінформовано про можливості  служби зайнятості у допомозі вибору професії і деякі з них виявили бажання пройти профдіагностичне тестування у центрі зайнятості.
seminar_musailivka_21_03_2018
seminar_musailivka_21_03_2018_1