День відкритих дверей на виробництві ТОВ "Богуславський завод залізобетонних конструкцій"

В рамках загальнообласної акції «Живи та працюй в Україні» 3 квітня 2018 року, за ініціативи Богуславського РЦЗ, було проведено День відкритих дверей на виробництві у ТОВ «Богуславський завод залізобетонних конструкцій».
Метою проведення заходу є надання можливості одному із найпотужніших роботодавців Богуславського району, презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом, переліком продукції, яка виробляється, робочими місцями, які є на виробництві, соціальними гарантіями для працівників, заробітною платою. Також шукачі роботи мали можливість переконатися що праця  цінується не тільки за рубежем, а й в Україні. ТОВ «Богуславський завод залізобетонних конструкцій» займається виготовленням сучасних, з  утепленням, бетонних конструкцій для будівництва житлових та промислових будівель. Технолог виробництва провела цікаву екскурсію по цехах підприємства, ознайомила з наявними вакансіями та заробітною платою. Заступник директора  Богуславського РЦЗ проінформувала  роботодавця та безробітних про можливість навчання під замовлення роботодавця, так як підприємство має потребу в кваліфікованих  електрогазозварниках, яких на обліку немає. Із 15 безробітних запрошених на захід, 3 особи залишили своє резюме у роботодавця і 1 особа зацікавилась навчанням за спеціальністю електрогазозварник.
den_vidkr_dverey_03_04_2018
den_vidkr_dverey_03_04_2018_1