Працівники Богуславського районного центру зайнятості взяли участь у проведенні в Богуславському районі двомісячника благоустрою населених пунктів

З метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану  об’єктів масового перебування та відпочинку населення, відповідно до розпорядження голови Богуславської районної державної адміністрації від 26 березня 2018 року № 95  “Про проведення в Богуславському районі двомісячника благоустрою населених пунктів”, працівники Богуславського районного центру зайнятості разом із місцевими жителями взяли участь у прибиранні кладовища у с. Дмитренки.  Було упорядковано територію навколо кладовища, вирубані кущі та загребене сухе листя з травою.
blagoustriy_dmutrenku_06_04_2018
blagoustriy_dmutrenku_06_04_2018_1