Семінар у Богуславському РЦЗ на тему "Запобігання нелегальної трудової міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці"

У квітні 2018 року службою зайнятості проводяться профінформаційні та  інформаційно-консультаційні заходи в рамках загальнообласної акції «Живи та працюй в Україні». Мета даної акції якомога більше проінформувати  осіб працездатного віку щодо можливостей та переваг офіційного працевлаштування в Україні та привернення уваги широкого кола громадськості до проблеми трудової міграції українців, в тому числі нелегальної праці.
10 квітня 2018р. у Медвинській сільській раді об’єднаній територіальній громаді,  провідним фахівцем з питань зайнятості Богуславського РЦЗ Кирієнко Лідією Леонідівною проведено семінар для жителів с. Медвин та с. Побережка на тему: «Запобігання нелегальної трудової міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». Даний захід відвідало 18 осіб. Зустріч пройшла в приємному діалозі. Під час семінару розглянули переваги та ризики працевлаштування закордоном. Поетапно розглянули послуги, які пропонує служба зайнятості, для оперативного та ефективного підбору роботи в Україні. Особливу увагу звернули на сервіс «Електронний кабінет» як для безробітних так і роботодавців.
zahid_10_04_2018
zahid_10_04_2018_1