Семінар "Молодь на ринку праці"

Молодь – це рушійна сила на ринку праці, але й одна з найбільш вразливих категорій незайнятого населення. Її працевлаштування не є простим, а тому вимагає особливої уваги. Богуславським районним центром зайнятості 12 квітня 2018 року був проведений  семінар на тему: «Молодь на ринку праці» в рамках обласної акції « Живи та працюй в Україні». Метою семінару стало ознайомлення молодих людей зі станом сучасного ринку праці, з послугами служби зайнятості незайнятій молоді, з варіантами працевлаштування та шляхами реалізації професійної кар’єри, аналіз професій, що користуються попитом у регіоні та визначення вимог роботодавців до претендентів на вакантні посади та робочі місця, а також співбесіда з роботодавцем як важливий момент у працевлаштуванні молоді зокрема.

Під час роботи з молоддю спеціаліст центру зайнятості зробила акцент на професіях, актуальних на ринку праці. Це не означає звуження можливостей молодої людини, а стимулює її до усвідомлення реалій сучасного ринку праці.

На заході  йшла  мова і про переваги та недоліки молоді на ринку праці. Присутні мали можливість оцінити свої позитивні професійні риси, охарактеризувати ті труднощі, які вони бачать на шляху свого працевлаштування та способи їх подолання,  виявити причини труднощів, які стоять на шляху до працевлаштування тощо.

На заході були присутні 20 чоловік із числа безробітних  та військовий комісар – Мозговий Ігор Генадійович , а також начальник Богуславського відділу обслуговування громадян Кагарлицького об»єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області – Шевченко Олена Миколаївна.

Мозговий І.Г. надав змістовну інформацію щодо військової служби за контрактом , грошового забезпечення, пільг, соціального пакету та умов проходження служби для військовослужбовців.

Шевченко О.М. розповіла про реформування пенсійної системи, про страховий стаж, обчислення пенсій та про солідарну систему пенсійного забезпечення.  Молодь задавала багато запитань на які отримала обґрунтовану відповідь.

Також в ході заходу були розглянуті питання роботи за кордоном : переваги та ризики , проблеми з якими найчастіше стикалися заробітчани. Був зроблений акцент та наведені  позитивні приклади роботи в Україні. Наприкінці заходу були роздані буклети та інформаційні листівки.

seminar_13_04_2018_1

seminar_13_04_2018_2