Профорієнтаційний урок для учнів 8 – х класів на тему «Професії майбутнього»

Одним із основних напрямів діяльності служби зайнятості - профорієнтаційна робота з учнівською молоддю, завдяки якій підвищується мотивація молоді до вибору професії, у тому числі робітничої. Адже вибір професії - дуже важливий і надзвичайно відповідальний період в житті людини. Вступ до самостійного трудового життя іноді називають другим народженням людини. Від того, наскільки вірно вибраний життєвий шлях, залежить місце кожного з нас серед людей, задоволеність роботою, фізичне і психічне здоров’я.

Більший вплив на учнівську молодь мають активні форми профоріфєнтаційної роботи, а саме: профорієнтаційні уроки з використанням  слайдових презентацій різної тематики, семінари з елементами тренінгу, профорієнтаційні екскурси в світ професій, діагностика та тестування з використанням ряду тестів, які спрямовані на всебічне вивчення особистості тощо.

Так, фахівцем Богуславського районного центру зайнятості   для учнів 8-х класів  Богуславської ЗОШ № 3,  12.04.2018 року був  проведений профорієнтаційний урок на тему - «Професії майбутнього».

Під час заходу було складено формулу вдалого вибору професії, а цікаві інтерактивні ігри викликали інтерес та жваву дискусію щодо професійного самовизначення .

Сподіваємося, що й надалі такі заходи будуть бажаними та приємними, а практичні поради профконсультанта центру зайнятості допоможуть школярам обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству користь.

seminar_BSSH-3_12_04_2018_1

seminar_BSSH-3_12_04_2018_2