Суботник за участю працівників Богуславського районного центру зайнятості

13 квітня 2018 р. в рамках акції «За чисте довкілля» весняного двомісячника з благоустрою, озеленення і поліпшення санітарного стану території відбувся суботник за участю працівників Богуславського районного центру зайнятості. Учасники суботника на узбіччі дороги від с. Хохітва до очисних станцій позбирали сміття, ліквідували смітник, повирубували кущі та  позагрібали суху траву та листя.

От тільки хотілося, щоб ця чистота протрималась якомога довше. В цілях поглиблення усвідомлення громадськістю необхідно зберігати і покращувати довкілля та  змінити відношення людини до природних ресурсів.

Чистота навколишнього середовища - справа не тільки уряду, служб нагляду та контролю, це відповідальність кожного з нас. Від нас залежить, що нас оточує кожний день, що бачать наші діти, чому і на яких прикладах вони навчаються.

subotnuk_13_04_2018_1

subotnuk_13_04_2018_2