“ЯРМАРКА ПРОФЕСІЙ” У БОГУСЛАВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

З метою вдосконалення соціальної роботи та, згідно встановленого графіку, Богуславським районним центром зайнятості за сприяння Богуславської районної державної адміністрації та відділу освіти, 20 квітня 2018 року в приміщенні державного навчального закладу «Богуславський центр професійно-технічної освіти» був проведений “Ярмарок професій”. У ньому взяли участь близько 200 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Богуслава та Богуславського району.  Учасниками ярмарку стали  13 навчальних закладів, серед них – Білоцерківський національний аграрний університет,  Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького, Таращанський державний технічний економіко-правовий коледж, Державний університет інфраструктури та технологій, Київський національний транспортний університет, Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації при КПІ,  Білоцерківський технолого-економічний коледж, Університет менеджменту оствіти, Університет «Україна»,  Авіаційний університет, Богуславське вище професійне училище «Сфери послуг» та інші.

Учасники та гості ярмарку ознайомились з професіями та спеціальностями, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці, отримали інформацію про навчальні заклади, умови вступу до них та умови проходження навчання безпосередньо у працівників цих закладів. Учні також отримали інформацію щодо можливості професійного навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, надавались консультації.

Представники навчальних закладів ознайомили молодь з історією, традиціями, умовами навчання, рівнем організації культурно-масової та спортивної роботи.

На Ярмарку були присутні та взяли участь батьки та представники учнів (близько 30 осіб),  представники відділу освіти, засоби масової інформації.

yarmarka_profesiy_23_04_2018_7

yarmarka_profesiy_23_04_2018_1