День Пенсійного фонду – виїзний прийом до с. Москаленки

Працівники Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (м. Богуслав) здійснюють виїзні прийоми громадян для ефективного діалогу з населенням району.

Так, 24 квітня 2018 року начальником  Богуславського відділу обслуговування громадян – Оленою Шевченко  спільно  з головою сільської ради Валентином Олексійовичем Муравйовим, проведено виїзний прийом  в с. Москаленки, на якому були присутні 7 громадян.

На прийомі піднімалися питання:  щодо змін в пенсійному забезпеченні з 01.10.2017 року, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, переваги легалізації заробітної плати,  роз’яснено про умови призначення пенсій, порядок обчислення страхового стажу. Також про інформаційний портал Пенсійного фонду України та Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року..

На всі запитання було надано ґрунтовні відповіді, було повідомлено, що кожен громадянин має можливість в будь-який час звернутися до управління та з’ясувати, які суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та за який період сплачено.

Проінформовано  громадян про передплату професійного видання ПФУ газети – «Пенсійний кур’єр».

На завершення присутнім роздано буклети з роз’яснювальною інформацією  «Інформаційний портал ПФУ», «Основні положення закону про пенсійну реформу. Запровадження накопичувальної системи.

vuiznuy_moskalenku_24_04_2018