Нарада з освітянами

Narada_z_durektoramu_08_05_2018_4За ініціативи голови райдержадміністрації Ірини Старенької 8 травня  2018 року проведено  нараду з начальником відділу освіти Богуславської райдержадміністрації Оксаною Поліщук та директорами  шкіл району по  питанню закінчення навчального року та підготовки  учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації.  Провівши аналіз успішності учнів в школах району,  Ірина Старенька   наголосила на  посиленні підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та проведенні державної підсумком атестації. Також, було доведено до відома присутніх  директорів  інформацію щодо надходження відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 квітня 2018 р. № 237 субвенції із державного  бюджету на забезпечення якісної та доступної загальної середньої освіти «Нова  українська школа».

Зокрема, на відповідні заходи Богуславський район отримає кошти:

- на закупівлю дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року - 360 тис.грн.;

- на закупівлю сучасних меблів для початкових класів нової української школи - 318 тис.грн.;

- на закупівлю комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів нової української школи -218 тис.грн.;

- на підготовку тренерів-педагогів, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018\19 і 2019\20 н. р., асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням, заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи у початкових класах, вчителів  іноземних мов, які навчатимуть  учнів перших класів у 2018\19 н.р., вчителів закладів загальної середньої освіти, в яких діти навчаються мовами національних менших - 36 тис.грн.;

- на придбання персонального комп’ютера\ноутбука та техніки для друкування, копіювання, сканування та  ламінування, витратними   матеріалами для початкової школи( видатки розвитку)-116 тис.грн.

- на оснащення  закладів загальної середньої освіти з поглибленим\профільним вивченням природничих та математичних предметів та опорних шкіл засобами навчання, у тому числі кабінетів фізики, хімії, біології, географії, математики, мультимедійними засобами навчання (видатки розвитку) – 471 тис.грн.;

За підсумками наради було прийнято відповідні рішення, надано          доручення та встановлено терміни їх виконання , а саме:

1.Проаналізувати результати контрольних робіт у формі тестування з навчальних предметів (українська мова та література, математика, історія України, іноземна мова). Рекомендувати учням випускних класів пройти онлайн тестування  з метою поліпшення знань навчального матеріалу.

2.Директорам шкіл з’ясувати наміри випускників щодо майбутнього вступу до ВУЗів.

3.Сформувати групи майбутніх вступників до ВУЗів за напрямками підготовки загальноосвітніх  предметів та звернутися до керівництва ВУЗів з ініціативою про проведення на базі шкіл району підготовчих курсів.

Narada_z_durektoramu_08_05_2018_4Narada_z_durektoramu_08_05_2018_5Narada_z_durektoramu_08_05_2018_3