Захід у Богуславському районному центрі зайнятості

10.05.2018 р. в Богуславському  районному центрі зайнятості пройшов профінформаційний захід  за участю начальника Богуславського відділу обслуговування громадян Кагарлицького об»єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області – Шевченко Олени Миколаївни. Під час семінару фахівці центру зайнятості розповіли присутнім про активні заходи служби зайнятості стосовно сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян, перспективи професійної самореалізації та кар’єрного зростання, переваги легальної заробітної плати та методи активізації власних зусиль щодо працевлаштування .

Шевченко О.М. розповіла про реформування пенсійної системи, про страховий стаж, обчислення пенсій та про солідарну систему пенсійного забезпечення, про зміни, які відбулися в Пенсійному законодавстві України в 2016-2017 роках, створення web-порталу електронних послуг пенсійного фонду та як ним користуватися. Захід пройшов у жвавій та дружній атмосфері. На всі питання присутні отримали кваліфіковані відповіді.

cz_1_110518cz_2_110518cz_3_110518