Початок оздоровчої кампанії 2018 року

ozdorovcha_kampania_2018Відповідно до розподілу путівок до ДПУ «МДЦ «Артек» (м.Київ, Пуща-Водиця) на V тематичну зміну «Я маю право» з 30.05 по 19.06.2018 року, службою у справах дітей здійснюється підбір дітей, пільгових категорій в зазначений оздоровчий заклад.

В наявності є 2 безкоштовні путівки, 1 – 20 % (1853,71 грн.), 1 – 30 % (2780,57 грн.), 1 – 50 % (4634,28 грн.).

Відповідно до розподілу путівок до ДП «Молода Гвардія» (м.Одеса) на на V тематичну зміну «Україна олімпійська» з 29.05. по 18.06.2018 року, службою у справах дітей здійснюється підбір дітей, пільгових категорій в зазначений оздоровчий заклад.

В наявності є путівки : 1 – 20 % (1652,70 грн.), 2 – 30 % (2479,05 грн.), 2 – 50 % (4131,75 грн.)

1) безоплатні путівки надаються :

дітям-сиротам;

дітям, позбавленим батьківського піклування;

дітям-інвалідам, здатним до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);

дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

дітям із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

дітям із багатодітних сімей (при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством);

2) із частковою оплатою в розмірі 20 відсотків вартості:

дітям із багатодітних сімей;

дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій;

дитячим творчим колективам та спортивним командам - переможцям міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

талановитим та обдарованим дітям - переможцям міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

3) із частковою оплатою в розмірі 30 відсотків вартості:

дітям, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи;

талановитим та обдарованим дітям - переможцям обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;

4) із частковою оплатою в розмірі 50 відсотків вартості:

відмінникам навчання;

дітям, які є лідерами дитячих громадських організацій;

дітям, які перебувають на диспансерному обліку;

талановитим та обдарованим дітям - переможцям міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

За додатковою інформацією звертатись в службу у справах дітей Богуславської райдержадміністрації (вул. Франка, 4, кім. 403, тел. 5-16-66,  (098) 286-65-57).