«Крок у майбутнє» – свято інтелекту, гордості й таланту

IMG_20180516_101926

16 травня 2018 року в районному будинку культури відбулося районне свято талановитих дітей Богуславщини «Крок у майбутнє» – свято інтелекту, гордості й таланту. Переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – учнів Малої Академії Наук, творчих конкурсів, виставок-конкурсів, фестивалів учнівської творчості та юних спортсменів щиро привітали та висловили подяку батькам голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Старенька, голова районної ради Володимир Замирайло, заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата та начальник відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації Оксана Поліщук.

У своєму виступі Ірина Старенька  відзначила: «Діти  – майбутнє  нашої  держави,  яке  формується  в  сьогоденні, а тому найкращі інвестиції – це інвестиції в освіту наших дітей.   Попереду  на  вас  чекають  різні  життєві  випробування,  підкорення  нових вершин, подолання наступних сходинок на теренах наук.  Віримо, що  ваші  плани  та  задуми  реалізуються  і  приведуть  до  нових  перемог,  творчих  звершень задля власного блага і розквіту України.  Реалізації таланту учня сприяє творчий учитель як приклад  для  наслідування. Тож висловлюю велику подяку вчителям, які «привили» любов до свого предмета, підготували переможців та лауреатів. Щиро дякуємо батькам за виховання та розуміння  своїх дітей у самовдосконаленні».

Очільниця району також озвучила  головні освітні меседжи Президента України Петра  Порошенка, а саме:  «Кожна дитина, повинна отримати якісну, конкурентноспроможну освіту, особливо це діти із сільської місцевості». Дружина Президента України Марина Порошенко  в рамках реформи освіти створює нові освітні простори  рівних можливостей для всіх дітей України, а саме для дітей з особливими потребами. Одним із етапів цієї реформи є створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів. Такий центр вже запрацював в м. Богуслав на базі КДНЗ (Центр розвитку дитини) №1 «Малятко», де для ефективної роботи використовують сучасні методики  для розвитку навчальних здібностей дітей, що сприятиме запровадженню більш нових та прогресивних підходів у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Богуславщина пишається своїми вихованцями, які гідно представили наш  край на обласному та всеукраїнському рівнях інтелектуальних змагань, продемонструвавши  відмінні знання і виборовши перемоги,   взявши участь у 17 олімпіадах 15 з яких мають призові місця. За загальними результатами обласного етапу учні Богуславщини у 2017/2018н.р. вибороли 26 призових місць :

І місць – 4

БСЗОШ №1 – Бакал В.,( правознавство, вчитель Івченко К.А.) Тихопій В.(історія , вчитель Василенко Т.Г.)

БЗОШ № 3 – Яковишена В.;( трудове навчання, вчитель Байбуз Л.Ф.)

Дибинецький НВК – Голосний В.( трудове навчання, вчитель Назаренко С.С.)

ІІ місць –   9

БСЗОШ №1-. Коваленко І., Половець В., (астрономія, вчитель Сиротенко В.М.)Лісова К.,  Братійчук Я., (правознавство, вчитель Івченко К.А.) Погрібняк О.;(історія, вчитель Тихопій Н.М.)

БЗОШ № 3 – Пермяков В.,(історія вчитель Гресько А.О.) Яковишена В.,(економіка, вчитель Притула І.В.) Безсмертна Д.(образотворче мистецтво, вчитель Стельнік І.В).

Киданівський НВК – Романченко М.А.( трудове навчання, вчитель Романченко А.І.)

ІІІ місць – 13  БСЗОШ №1 – Новік О.,(географія вчитель Глушко Т.В.) Коваленко І.), Братійчук Я.,(біологія, вчитель Мельниченко Н.С.) Зайков Я., (інформац. технології, вч.Ткаченко І.М.)Лісова К., (інформац. технології, вч. Гресько Н.Г.), Кліщар Ю.,( трудове навчання, вчитель Хижняк Н.В.)

Алданова Д.,  Анохіна М.; ( зарубіжна література вчитель Тарасенко Т.А.) Ковалівська А.,(зарубіжна література вчитель Самойленко Г.П.)

БЗОШ № 3 – Яковишен Н.( економіка вчитель Притула І.В.), Яковишена В.;(укр мова та література, вчитель Бабенко Л.Д.)

Медвинська ЗОШ – Марушевська С.;( образотворче мистецтво, вчитель Ковтун Л.В.)

Саварський НВК –Зябко І.(економіка вчитель Петрик М.П.)

На четвертий етап Всеукраїнських учнівських олімпіад потрапили 2 учні району:

-Бакал Віталіна ( з правознавства) учениця 9 класу Богуславської СШ №1

( вчитель Івченко Катерина Андріївна),

- Половець Вадим (з астрономії) учень 11 класу Богуславської СШ №1 (вчитель Сиротенко Володимир Миколайович)

Учні показали  відмінні результати та ввійшли в першу десятку серед обдарованих учнів України.

Учні нашого району є активними учасниками конкурсу – захисту МАН, творчих учнівських конкурсів.

Переможцями обласного етапу МАН стали:

Пустовойт Анна –І місце БЗОШ №2, керівник Степанова О.П.,

Погрібняк Ольга – ІІІ місце БСШ №1 керівник Капшученко Л.В.,

Педченко Евгеній – ІІІ місце БСШ №1, керівник Поліщук Т.А.,

Курінна Каріна – ІІІ місце БСШ №1, керівник Черняк І.А.)

На ІІІ етапі МАН (всеукраїнському) Пустовойт Анна (БЗОШ №2, керівник Степанова О.П.,) посіла ІІІ місце серед учнів України.

Переможцем обласного етапу конкурсу «Обєднаймося, брати мої»  став  Романченко Микола Андрійович ,учень 9 класу Киданівського НВК (вчитель Моха Олена Олександрівна)

Переможцем (ІІ місце)всеукраїнського конкурсу ім. П.Яцика став Михайліченко Олексій учень Богуславського НВК- гімназія ( вчитель Лапшуда Людмила Василівна).

Приємним є й те, що всі діти відзначені грошовою винагородою.

Тож, бажаємо всім дітям Богуславщини наснаги та нових перемог! Нехай щороку поповнюються наші Сузір’я новими талановитими зірочками, збагачується і розширюється учнівська талановита родина!