Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

mistob_rada_16_05_2018_mal16 травня 2018 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради та представники установ та організацій району.

На засіданні були розглянуті питання:

1. Розгляд «Детального плану території в північно-західній частині, міста  Богуслав Київської області, орієнтовною площею 160,0 га».
  2. Розгляд «Детального плану території формування території для будівництва та обслуговування споруди електрозв'язку в с.Семигори Богуславського р-ну Київської області».

Детальним планом території в північно-західній частині м. Богуслав,  передбачено розміщення фотогальванічної станції потужністю 50МВт та садибної житлової забудови площею 20,4 га. Для обслуговування житлової забудови проектом передбачено магазин та дитячу дошкільну установу, об’єднану з початковою школою на 280 місць.

За результатами розгляду було запропоновано  при розробленні проектної документації замовникам звернутись до ГУ ДСНС України у Київській області для отримання вихідних даних щодо використання існуючих пожежних гідрантів або влаштування нових та розроблення компенсуючих протипожежних заходів для зменшення протипожежної смуги від змішаного хвойного лісу до станції СЕС до 20 м.

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради по першому питанню:

- проект погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Богуславської міської ради при умові врахування всіх висунутих зауважень («за» - 12 голосів, «проти» - 0 голосів, «утримався» - 0 голосів).

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради по другому питанню:

- проект погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Вільховецької сільської ради при умові врахування всіх висунутих зауважень («за» - 12 голосів, «проти» - 0 голосів, «утримався» - 0 голосів).

mistob_rada_16_05_2018_1

mistob_rada_16_05_2018_2