Інформаційний семінар для військослужбовців та учасників АТО

cz_4_170518Фахівці Богуславського районного центру  зайнятості спільно з військовим комісаром провели 17 травня інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО, які звернулись до РЦЗ з метою пошуку роботи. В заході взяли участь 15 чоловік із числа незайнятих громадян.

Військовий комісар Мозговий І.Г.  розповів учасникам заходу про військову службу за контрактом, соціальний захист та пільги для військовослужбовців; детально зупинився на грошовому забезпеченні військовослужбовців та перевагах проходження служби..

Захід відбувся у формі діалогу, під час якого учасники обговорювали умови праці військовослужбовців-контрактників. Мозговий І.Г. в ході семінару провів співбесіду з кожним учасником заходу та дав змістовні відповіді на поставлені запитання.

cz_1_170518cz_2_170518cz_3_170518