Робоча зустріч

За ініціативи Богуславського районного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора Лянного Віктора Миколайовича з директором ПОСП «Дружба» Шевченком Миколою Яковичем.
Під час зустрічі обговорювались питання щодо потреби в кадрах та можливість підбору працівників  за допомогою центру зайнятості на посади підсобного робітника, тваринника, дояра .
Директора ПОСП «Дружба»  ознайомили з переліком послуг для роботодавців, надали інформацію про стан, основні тенденції та процеси на ринку праці.
narada_centr_zainyatosti_drugba