Дорогі діти, шановні вчителі та батьки!

1523623484_6_main

Сьогодні перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Здається, що зовсім недавно діти переступили поріг школи, як першокласники, а сьогодні залишають її як випускники. Ви гідно подолали першу важливу сходинку на життєвому шляху: старанно навчалися, засвоювали закони природи, відкривали для себе скарби рідної мови, долучалися до пізнання української та світової культури.

Безперечно, цей день для вас хвилюючий та незабутній. Сьогодні ви почуєте останній дзвінок, що пролунає у стінах такої рідної школи. Тож нехай вона назавжди залишиться в пам’яті як прекрасний дім, що завжди наповнений цікавими життєвими подіями.

Останній шкільний дзвоник – це початок вашої дороги у нове, незвідане доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний важливий вибір. Тож нехай попереду на вас чекають нові вершини та досягнення, а стежини будуть світлі та радісні; нехай усі ваші ідеї, мрії та задуми втіляться у реальному житті.

Низький уклін вам, дорогі вчителі! Ви подарували учням не лише міцні знання, але й тепло своїх сердець, частинку власної душі, навчили їх любити свій рідний край, цінувати батьків та сміливо крокувати у незвідане майбутнє.

Щирі слова подяки і Вам, шановні батьки !

Разом із ними ви долаєте довгий і непростий шлях. Радієте їхнім успіхам та перемогам, переймаєтеся невдачами та підтримуєте у важку хвилину, вчасно надаєте поради та піднімаєте настрій.

Нехай же ваші діти здійснять свої задуми, зроблять правильний професійний вибір та стануть вірними патріотами нашої держави, сприяючи її процвітанню та розквіту.

Сьогодні основні послання Президента України Петра Порошенка   спрямовані насамперед на підвищення ефективності та стабільності соціального захисту, поліпшення якості й доступності освіти та медичного обслуговування. Такі зміни необхідні, аби припинити нарощування соціального розшарування, створити гідні умови для людей. Наші основні пріоритети - це інвестиції у майбутнє Ваших дітей, у тих, хто будуватиме і розвиватиме Україну впродовж ХХІ століття.

Дружина Президента України Марина Порошенко  в рамках реформи освіти створює нові освітні простори  рівних можливостей для всіх дітей України, а саме для дітей з особливими потребами.

В цьому році створюється багатофункціональний освітній простір для всіх першокласників Київської області в рамках реалізації Концепції Нової української школи .

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. Це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Тож, дорогі діти!  Бажаємо вам Божого благословення,  миру, процвітання, віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у ваших оселях та родинах!

Шановні випускники! Будьте завжди вільні, незалежні та впевнені в собі. Хай міцними будуть ваші крила і успішного польоту вам до здійснення мрій.

З повагою,  Ірина Старенька.