Громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Щербашенецької сільської ради

IMG_437229 травня 2018 року в Щербашенецькому сільському будинку культури відбулися громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Щербашенецької сільської ради в яких взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Новосвітний О.В.,  старший дільничний офіцер  Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області,  сільський голова, депутати сільської ради,  громадськість. В громадських слуханнях також взяли участь  керівники установ, організацій та підприємств району з  питань соціального захисту, культури, медицини, пенсійного забезпечення.

В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось, що працівниками поліції Богуславського відділення поліції вживалися заходи щодо попередження правопорушень і розкриття скоєних злочинів, а також забезпечення надійної охорони громадського порядку в Богуславському районі під час масових заходів під час складної соціальної та політичної ситуації в країні.  Основну увагу Богуславське відділення поліції приділяли профілактиці злочинності. Проводилась профілактична робота з раніше судимими, власниками зброї, порушниками правил дорожнього руху тощо. Дільничний офіцер проінформував присутніх про організацію роботи групи швидкого реагування Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області, яка працює цілодобово та реагує на виклики громадян, які телефонують  на номер телефону «102».

Головний лікар ЦПМСД  В.Д. Пивовар  довела до відома присутніх інформацію про дію програми «Доступні ліки», згідно якої населення, яке звертається до свого безпосереднього лікаря в КЗ «Богуславський Центр первинної медико-санітарної допомоги» має можливість виписати необхідні ліки, які є в переліку. Також Валентина Дмитрівна довела до відома присутніх інформацію про реалізацію медичної реформи, а саме: кожен українець може самостійно вибрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря,  а гроші за медичне обслуговування заплатить держава. Заклади первинної медичної допомоги, в яких працюють сімейні лікарі, підписують контракт з Національною службою здоров’я, а пацієнти – декларацію з тими лікарями, яких самі собі обрали.

Працівниками управління соц.захисту населення райдержадміністрації  та КАГАРЛИЦЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (м. Богуслав) було проведено  роз’яснювальну роботу з питань оформлення субсидій та пенсій.

IMG_4373IMG_4375IMG_4378