Закінчився ще один навчальний рік, настала пора відпочити, розважитись, отримати нові враження!

Так, з 29 травня 2018 року відповідно до наказу відділу освіти від 22.05.2018 № 93 "Про організацію роботи літніх пришкільних таборів з денним перебуванням у 2018 році", з метою організованого та якісного проведення оздоровлення та відпочинку дітей, зайнятості учнівської молоді під час канікул, на базі 11 закладів загальної середньої освіти розпочали роботу пришкільні табори.
Богуславська СШ №1
Богуславська ЗОШ №2
Богуславська ЗОШ №3
Дибинецький НВК
Іванівський НВК
Саварський НВК
Бранепільський НВК
Мисайлівський НВК
Тептіївський НВК
Вільхівецький НВК
Розкопанецька ЗОШ
Разом із пришкільними таборами розпочинають свою роботу 5 літніх мовних табори, де вихованці матимуть можливість не лише активно відпочивати, але й удосконалити свої знання з англійської мови. Всі табори діють відповідно до районного Положення про літні пришкільні табори з денним перебуванням дітей.
Цього року табірна зміна розпочалася 29 травня і триватиме по 11 червня. Відпочинком в таборах планується охопити  700 діток. Під час прийому дітей до пришкільних таборів перевага надавалася  дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. В першу чергу акцентується увага на відпочинок дітей пільгових категорій та учнів початкової школи.
Щоб заклади відпочинку розпочали свою роботу своєчасно були створені належні санітарні умови,  також оформлена та погоджена необхідна документація, ретельно підготувались педагоги: склали плани цікавих програм для загонів із урахуванням різносторонніх інтересів їх вихованців, визначились з маршрутами екскурсій, походів.
shkЗапорукою майбутнього кожної держави є здоров’я її населення. Наймасовішою організаційною формою  відпочинку  та оздоровлення дітей у літній період є  дитячі пришкільні табори.
Богуславська СШ №1
Богуславська ЗОШ №2