Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв "Скіфи"

kniazivstvo_kuivskarus16 та 17 червня у Древньому Києві у Князівстві "Київська Русь" відбудеться яскраве дійство - Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв "Скіфи".

В рамках Фестивалю проходитиме турнір з верхової стрільби з лука. Учасники турніру завітають з різних куточків України та Зарубіжжя аби продемонструвати свою влучність та спритність  у верховій стрільбі з лука і вибороти звання переможця. Протягом двох днів відтворюватиметься стародавнє бойове мистецтво, яким наші пращури володіли  досконало десять століть тому. Сьогодні верхова стрільба з лука оживає у виконанні сучасних сміливих і спритних наїзників-стрільців. А змагання з цього історичного виду спорту дарують глядачам незабутнє  видовище і масу яскравих моментів.

У програмі денні та нічні змагання кінних лучників. На турнірі можна буде побачити національні костюми  стародавніх воїнів різних народів та епох, а також коней історичних порід. В перервах між заїздами гості Древнього Києва матимуть змогу побачити також і інші кінні бойові мистецтва, такі як: гарцювання, володіння холодною зброєю верхи на коні, а також елементи кінного лицарського турніру. Поринути в атмосферу доби Києвської Русі допоможуть виступи театру Древнього Києва, майстер-класи з народних ремесел, веселі розваги.

Захід пройде в унікальному місці - Князівстві "Київська Русь", де відтворюється середньовічне місто - Древній Київ V-XIIІ століть - у розмірах його історичного центру, відомого як Дитинець Києва. Відроджується його архітектурний образ у повному обсязі, в масштабі 1:1 з урахуванням всіх знань сучасної науки.

Князівство "Київська Русь" знаходиться в с. Копачів Обухівського району Київської області.

Час роботи Парку з 10:00 години, програма триватиме з 13:30 до 22:00.

kievskaja_rusy_kopachivКонтактна особа:

Наталія Коваль