У Богуславському районному центрі зайнятості відбулася презентація роботодавця ДП «ФМ Ложістік Дніпро»

З метою надати вичерпну інформацію для клієнтів центру зайнятості безпосередньо від самих роботодавців, 29 травня 2018 року, у Богуславському районним центрі зайнятості відбулася презентація роботодавця ДП «ФМ Ложістік Дніпро».
Клієнти центру зайнятості мали можливість детально ознайомитись з умовами праці на підприємстві, про обов’язки працівників, можливості навчання на виробництві, рівень заробітної плати, та про весь пакет соціальних умов та гарантій котрі отримують працівники заводу. Зокрема важливою особливістю компанії є надання безкоштовного перевезення до місця роботи і назад, забезпечення спецодягом та надання харчування.
Захід відвідали 21 особа з числа безробітних. Претендентам на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду, з метою подальшого працевлаштування та можливість пройти стажування безпосередньо на робочому місці. Крім того, 4 особи, які були присутні на заході, заповнили анкети та передали їх до відділу роботи з персоналом.
З метою надати вичерпну інформацію для клієнтів центру зайнятості безпосередньо від самих роботодавців, 29 травня 2018 року, у Богуславському районному центрі зайнятості відбулася презентація роботодавця ДП «ФМ Ложістік Дніпро».
logistik_dnipro_29_05_2018
logistik_dnipro_29_05_2018_1